Doğalgaz Tesisat Projesi

Doğalgaz Tesisat Projesi

Günümüz dünyasında ısınma, pişirme ve de daimî sıcak su elde edebilme olanakları ile doğalgaz giderek artan bir seyirle hemen hemen tüm ev ve işyerine rağbet görmektedir. Doğalgaz proje ücreti sanıldığının aksine çok pahalı değildir.

Doğalgazın bağlanabilmesi için öncelikle doğalgaz projesi çizilmesi gerekmektedir. Bunun içinde öncelikli olarak uzman bir şirket aracılığı ile anlaşılması ve doğalgaz projesi ücretinin hesaplanması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra anlaştığınız firma mekânınız için gerekli tüm tasarımları gerçekleştirerek hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir yaşam sürmenizi sağlar.

Doğalgaz Projesi Nedir?

Doğalgaz projesi, makine mühendisleri ve teknikerleri tarafından talep edilen mekânda ücretsiz keşif yapması, ölçüm, ön röleyi aldıktan sonra bilgisayar ortamında projeyi çizmesidir. Proje çizildikten sonra doğalgaz proje ücreti hesaplanarak müşteriye iletilir.

Doğalgaz Proje Çizim Süresi

Yapılan keşiften sonra, firmanın yoğunluğuna ve mekânın büyüklüğüne bağlı olarak 1 ila 3 iş günü içerisinde proje çizimi tamamlanır.

Projenin çizimi mutlaka yetkili firma tarafından yapılmalı ve müşterinin istekleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Proje çizimi tamamlandıktan sonra doğalgaz dağıtıcısı firmaya iletilerek onaylanması gerekmektedir. Bu süre de hesaplanırsa hem çizim hem de onay süreci ile birlikte ortalama 1 hafta içinde işlemleriniz tamamlanmaktadır.